Педагогам та керівникам

5 ключів до ефективного діалогу з підлітками

Як розвинути в собі та учнях навички майбутнього, які цікаві ігри та вправи запропонувати, щоб зацікавити дітей волонтерством? Як спілкуватися з учнями так, щоб вони вас одразу чули й вирішувати конфлікти в класі методом ненасильницької комунікації? Всі практичні інструменти — у п’ятьох авторських подкастах «Більше діла» від «Освіторії» про громадянську освіту. Слухайте і користуйтеся на уроках із задоволенням!

10:17 31.01.2022

Мами, менше драми! 5 статей, щоб знайти дзен у вихованні

Ваші діти кажуть, що не будуть вступати в університет після школи? Або вимагають перевести їх на хоумскулінг? А може хочуть робити домашку тільки разом із вами чи навіжено вередують кожен вечір? Є кілька варіантів розвитку подій. Ви можете їм заперечувати, забороняти, кричати і драматизувати. А можете тричі вдихнути і повільно видихнути та долучитися до спільноти #NoDramaMama. Тут виховують без нервів, покарань і головне — з любов’ю, яка не душить. Ось 5 історій про типове виховання в стилі #НоДрамаМама.

10:15 31.01.2022