Заходи в закладах освіти

В закладах освіти Солотвинської ТГ проведено акцію "16 днів проти насильства"

Як уже повідомлялося, з 25 листопада до 10 грудня в усьому світі проводиться акція «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги до проблем подолання будь-яких форм насильства, у тому числі насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

12:07 12.12.2022

Тиждень безпеки в ЗДО 2021 р.

Відповідно до статті 11 Закону України «Про дошкільну освіту» «дошкільний навчальний заклад: - створює безпечні та нешкідливі умови розвитку, виховання та навчання дітей, режим роботи, умови для фізичного розвитку та зміцнення здоров’я відповідно до санітарно-гігієнічних вимог та забезпечує їх дотримання; - формує у дітей гігієнічні навички та основи здорового способу життя, норми безпечної поведінки; - сприяє збереженню та зміцненню здоров’я, розумовому, психологічному й фізичному розвитку дітей». Збільшення дитячого травматизму ставить завдання щодо систематичної роботи з дошкільниками з метою вироблення в їх свідомості стереотипів поведінки в життєвому середовищі – навичок користування предметами та речами, поведінки в різних ситуаціях тощо.

14:46 25.10.2021

Прощавай Букварик!

В Глибокопотіцькій філії І-ІІ ступенів відбулося свято "Прощавай букварик". Класний керівник: Шелевер Марта Іванівна

10:30 28.05.2021

День Європи

Щороку у третю суботу травня Україна відзначає День Європи

09:39 15.05.2021

28 квітня: День охорони праці

Всесвітній день охорони праці відзначається 28 квітня. Це свято започаткувала Міжнародна організація праці (МОП), яка вирішила розширити масштаби своєї діяльності з просування ідеї охорони праці в сучасному суспільстві. Одним з головних аспектів цієї роботи є розробка заходів щодо зниження рівня смертності на виробництві.

13:21 30.04.2021

Тиждень психології

З 12 квітня 2021 року по 16 квітня 2021 року в закладах освіти був проведений Тиждень психології.

12:55 19.04.2021