Підсумки тижня в освіті: головні події

Перерва між 2 предметними блоками НМТ триватиме 20 хвилин. Тест складатиметься з двох двогодинних блоків, які будуть розділені 20-хвилинною перервою. Перший блок міститиме завдання з української мови та математики, другий – з історії України та предмета за вибором.

09:10 29.01.2024

Умови проведення платних заходів у школах і дитсадках

Наближаються різдвяні та новорічні свята. У закладах освіти батьки та керівники закладів клопочуться про організацію та проведення святкових новорічних ранків й інших розважальних заходів, зокрема, запрошення костюмованих героїв, організацію вистав тощо.

11:48 22.12.2023

Цікаві завдання для дітей на новорічні свята

Проєкт «Розвиток дитини» пропонує батькам новорічні робочі зошити «Зимових завдань», які допоможуть дорослим грамотно організувати дозвілля дитини на новорічні та різдвяні свята, а малечі – цікаво й корисно провести канікули.

11:47 22.12.2023